2011 HAM RADIO
 
     
     

Uluslararasi HAMRADYO Fuar´inda 1994 yilindan bu yana araliksiz olarak devam ettirdigimiz faaliyetlerimiz cercevesinde 2011 yili olarak bayragimiz yerini almistir. Her zamanki oldugu gibi en iyi sekilde, dünyanin her yerinden gelen Radyo Amatörleri ve dernekleri ile tanisma, Türk Radyo Amatörlügünü tanitim, Türkiye´ye tatile gidenler icin bilgi alisverisleri ve dostluklarimizi arttirici veya yeni teknoloji gelismelerini takip etme, Dünya Radyo Amatörlügü gibi calismalarimiz sürdürülmüstür.

2009 yilindan beri bu faaliyetlerimize Türkiye´den gelerek bize katilan TCSWAT grubunun da olagan üstü calismalari olmustur. Radyo Amatörlügü acisindan fevkalade ideal bir yer olan Friedrichshafen HAMRADYO Fuari Türk Radyo Amatörlügünün dünya´ya acilan bir penceresi olmaya devam etmektedir.

Birlikte dalgalandirdigimiz TÜRK BAYRAGI adina, TCSWAT grubuna ve her konuda büyük bir birliktelik ve dayanisma gösteren tüm arkadaslarimiza ictenlikle tesekür ederiz.


STAND 2011
iSRAiL Radyo Amatörleri Onursal Baskani Stand´imiza ziyaret etmesi Radyo Amatörlügünün sinirsiz oldugunun ve dostluk olarak herseyin üstünde oldugunun kaniti olarak stantimzda büyük bir sevgi ile kabul görmüstür.