2012 HAM RADIO
 
     
     

Uluslararasi HAMRADYO Fuar´inda 1994 yilindan bu yana araliksiz olarak devam ettirdigimiz faaliyetlerimiz cercevesinde 2012 yili olarak bayragimiz herzaman oldugu gibi yerini almistir.

Dünyanin her yerinden gelen Radyo Amatörleri ve dernekleri ile kaynasma ve Türk Radyo Amatörlügünün tanitimi gibi Türkiye´ye tatile gidenler icin de bilgi alisverisleri ve dostluklarimizi arttirici faaliyetler yapilirken yeni teknoloji gelismelerini takip etme veya inceleme imkanlari bulunmustur.

2009 yilindan beri bu faaliyetlerimize Türkiye´den gelerek bize katilan TCSWAT grubunun da olagan üstü calismalari Takdire degmektedir. HAM RADYO RAPORU

Radyo Amatörlügü acisindan fevkalade ideal bir yer olan Friedrichshafen HAMRADYO Fuari Türk Radyo Amatörlügünün dünya´ya acilan bir penceresi olmaya devam etmektedir.

Birlikte dalgalandirdigimiz TÜRK BAYRAGI adina, TCSWAT grubuna ve her konuda büyük bir birliktelik ve dayanisma gösteren tüm arkadaslarimiza ictenlikle tesekür ederiz.

TA´da, bizim hakkimizda yapilan her türlü görüs ve düsünceleri saygi ile karsiliyoruz. insallah bir gün TA´da Radyo Amatörlügüne yarasir kucaklayici ve dayanismaci düsünceler daha da cogalir.


STAND 2012
Tevfik-Aydin TA1HZ, Arnatutluk´ta yapmis oldugu calismalarindan dolayi ÖDÜLÜNÜ ALIRKEN